Česky English

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Kalendář akcí TP > Výzva k zaslání návrhů kandidátů na ocenění Významná osobnost....

Výzva k zaslání návrhů kandidátů na ocenění Významná osobnost....Datum konání:
1.3.2023

Výzva společnostem a institucím k zaslání návrhů kandidátů na ocenění 7. ročníku soutěže “Významná osobnost infrastruktury železniční dopravy České republiky pro rok 2022“

Toto ocenění se uděluje za výraznou aktivitu, mimořádné dílo, které je významným přínosem v oblasti infrastruktury železniční dopravy a jejího prosazování na národní i mezinárodní (především evropské) úrovni, jak za celoživotní přínos, tak za výraznou činnost v dané oblasti v roce předcházejícím udílení ocenění.

Vyhlášení významné osobnosti v oblasti železniční infrastruktury ČR a předání ocenění se uskuteční na konferenci ŽELEZNICE 2023 konané dne 30. března 2023, v kongresovém sále haly O2 Universum v Praze.

V případě Vašeho zájmu o účast v této významné aktivitě Vás prosíme o zaslání návrhu kandidáta za Vaší společnost, instituci. 

Návrhy kandidátů, s jeho/její charakteristikou, zasílejte prosím na adresu sekretariátu technologické platformy “Interoperabilita železniční infrastruktury" sekretariat@sizi.cz v termínu do 28. února 2023.