Česky English

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Nové události > 16. 3. – 17. 3. 2021 se nekoná!, Bratislava – Fórum kolejové dopravy

16. 3. – 17. 3. 2021 se nekoná!, Bratislava – Fórum kolejové dopravyDatum konání:
16.3.2021
Datum ukončení:
17.3.2021

Organizační výbor rozhodl, že vzhledem k přetrvávající pandemické situaci v Evropě, se neuskuteční 16. ročník konference Forum kolejové dopravy v termínu 16. – 17. března 2021. V dostatečném časovém předstihu bude nový termín oznámen.

 

V Bratislavě se neuskuteční ve dnech 16. a 17. března 2021 šestnáctý ročník mezinárodní konference Fórum kolejové dopravy.

Místo: Hotel Double Tree by Hilton, Trnavská cesta 27/A, Bratislava, SK

Cílem mezinárodní odborné konference Fórum kolejové dopravy je poukázat na přetrvávající rozdíly mezi jednotlivými evropskými regiony a hledání společné cesty, která by pomohla naplňovat strategii Evropské unie v rámci rozvoje kvalitní železniční dopravní sítě a snižování negativních vlivů dopravy na životní prostředí.

Během prvního dne konference odezní příspěvky na klíčová témata týkající se dopravních politik, strategie a financování kolejové dopravy, harmonie prostoru a demografie, inteligentní dopravní infrastruktury / Bimu. Během druhého dne konference se uskuteční oblíbené diskusní fórum, jehož hlavními tématy budou nejdůležitější otázky týkající se rozvoje, možností financování a zatraktivnění železniční a městské kolejové dopravy. Na otázky z pléna budou odpovídat kompetentní zástupci státní správy a veřejné samosprávy.

Organizátoři zvou během prvního dne konference účastníků na společenský večer, který vyvrcholí desátým tradičním vyhlášením prestižního ocenění "Osobnost železniční a městské kolejové dopravy na Slovensku pro rok 2020".

Program: