Česky English

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Nové události > 28. 2. – 2. 3. 2017 v Brně VELETRH Věda Výzkum Inovace 2017

28. 2. – 2. 3. 2017 v Brně VELETRH Věda Výzkum Inovace 2017Datum konání:
28.2.2017
Datum ukončení:
2.3.2017

Prezentujte své výsledky a svoji činnost v oblasti výzkumu, vývoje a inovací na VVVI 2017 (28. 2. – 2. 3. 2017 na BVV v Brně)

Veletrh Věda Výzkum Inovace je příležitostí nejen ke zveřejnění výsledků výzkumu a vývoje 

Zúčastněte se druhého ročníku Veletrhu Věda Výzkum Inovace (VVVI), jehož partnerem je i Národní technologická platforma Interoperabilita železniční infrastruktury. Prezentujte své výsledky a svoji činnost v oblasti výzkumu, vývoje a inovací na VVVI 2017 (28. 2. - 2. 3. 2017 na BVV v Brně). VVVI vytváří novou interdisciplinární platformu propojující vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím.

Jedná se o unikátní veletrh určený pro inovativní firmy, výzkumné organizace, univerzity, ale též pro odbornou i laickou veřejnost, který nabízí příležitost získat komplexní informace z oblasti vědy, výzkumu a inovací. Tomuto ročníku udělili záštitu místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Úřad průmyslového vlastnictví, Vysoké učení technické v Brně a hejtman Jihomoravského kraje.

Hlavními partnery veletrhu se staly Hospodářská komora České republiky a Veletrhy Brno a.s.

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program – konference, semináře zaměřené například na dotační programy pro oblast výzkumu a inovací a na ochranu průmyslového vlastnictví, networkingové meeting pointy či panelové diskuze. Probírány budou témata jako: Průmysl 4.0, Smart Cities, Znalostní transfer a jeho aktuální trendy, sdílená ekonomika, 3D tisk, nanotechnologie a další.

Jaký to bude mít přínos pro Vás? Informace získáte zde: Příležitost pro vystavovatele VVVI 2017

Možnosti prezentace na VVVI 2017 a další informace naleznete zde: Pozvánka na VVVI 2017

Přihlásit se na veletrh je možné zde: Registrační formulář

Více informací naleznete na http://www.vvvi.cz/program.html