Česky English

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Kalendář akcí TP > Výzva k zaslání návrhů kandidátů na ocenění 3. ročníku “Významná osobnost infrastruktury..

Výzva k zaslání návrhů kandidátů na ocenění 3. ročníku “Významná osobnost infrastruktury..Datum konání:
20.10.2017

Výzva společnostem a institucím k zaslání návrhů kandidátů na ocenění 3. ročníku “Významná osobnost infrastruktury železniční dopravy České republiky pro rok 2017“

Toto ocenění se uděluje za výraznou aktivitu, mimořádné dílo, které je významným přínosem v oblasti infrastruktury železniční dopravy a jejího prosazování na národní i mezinárodní (především evropské) úrovni, jak za celoživotní přínos, tak za výraznou činnost v dané oblasti v roce předcházejícím udílení ocenění.

   3. ročník vyhlášení významné osobnosti v oblasti železniční infrastruktury ČR v roce 2017 a předání ocenění se uskuteční na 22. ročníku konference ŽELEZNICE 2017 konané dne 30. listopadu 2017, v kongresovém sále hotelu “Olšanka“ v Praze.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v této významné aktivitě Vás prosíme o zaslání návrhu kandidáta za Vaší společnost, instituci. Návrhy kandidátů, s jeho/její charakteristikou, zasílejte prosím na adresu sekretariátu technologické platformy “Interoperabilita železniční infrastruktury“ sekretariat@sizi.cz v termínu do 17. října 2017.