Česky English

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Kalendář akcí TP > Výzva k zaslání návrhů kandidátů na Významnou osobnost (! změna z důvodu opatření v ČR)

Výzva k zaslání návrhů kandidátů na Významnou osobnost (! změna z důvodu opatření v ČR)Datum konání:
20.10.2020

! Změna: z důvodu opatření v ČR se neuskuteční letošní ročník ocenění “Významná osobnost infrastruktury železniční dopravy České republiky pro rok 2020“!

Výzva společnostem a institucím k zaslání návrhů kandidátů na ocenění 6. ročníku “Významná osobnost infrastruktury železniční dopravy České republiky pro rok 2020“

Toto ocenění se uděluje za výraznou aktivitu, mimořádné dílo, které je významným přínosem v oblasti infrastruktury železniční dopravy a jejího prosazování na národní i mezinárodní (především evropské) úrovni, jak za celoživotní přínos, tak za výraznou činnost v dané oblasti v období předcházejícím udílení ocenění.

Šestý ročník vyhlášení významné osobnosti v oblasti železniční infrastruktury ČR v roce 2020 a předání ocenění se uskuteční na 25. ročníku konference ŽELEZNICE 2020 konané dne 5. listopadu 2020, v kongresovém sále hotelu “Olšanka“ v Praze.

 V případě Vašeho zájmu o účast v této významné aktivitě Vás prosíme o zaslání návrhu kandidáta za Vaší společnost, instituci. Návrhy kandidátů, s jeho/její charakteristikou, zasílejte na adresu sekretariátu technologické platformy “Interoperabilita železniční infrastruktury“ sekretariat@sizi.cz v termínu do 5. října 2020.